Czy wiesz, czym wyróżniają się nasze strony WWW?

Nowoczesny design naszych stron

Nowoczesny design

Z udziałem najlepszych grafików przygotowujemy witryny, które już na pierwszy rzut oka wyróżniają się na tle konkurencji. Doskonale wiemy, że wygląd strony musi iść w parze z użytecznością, a całość musi wzbudzać pozytywne emocje – każdy uśmiech lub zaciekawienie odbijające się na twarzy użytkownika, to dla nas nagroda za włożony trud.

Wysoka jakość kodu

Wysoka jakość kodu

Ten pozornie nieinteresujący aspekt, jest jednym z najbardziej istotnych oraz niesie długoterminowe skutki. Nasi programiści osobiście kodują każdy projekt, korzystając z adekwatnych technologii, dzięki czemu nasze produkty są w stanie wytrwać lata, a w razie usterki, mogą zostać łatwo i szybko naprawione – znamy je praktycznie na pamięć.

Dlaczego w ogóle wspominamy o usterkach? Ponieważ byłoby nieuczciwe twierdzić, że absolutnie nic nie może się popsuć. Zawsze istnieje taka szansa. Jednak w przypadku naszych stron jest ona o wiele mniejsza, niż w przypadku tych, stawianych z wykorzystaniem wizualnych generatorów kodu lub innych „udogodnień”. Jesteśmy pewni jakości naszych stron, dlatego każdą ewentualną usterkę naprawimy na nasz koszt, w błyskawicznym tempie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Choć internet jest pełen ludzi oraz robotów, chcących tylko patrzeć, jak twoja strona płonie, wiemy jak się przed nimi bronić. Nie chciałbyś przecież, aby ktoś wykorzystywał witrynę, mającą promować twój biznes, do kierowania ruchu na swój serwer :)

Zdajemy sobie sprawę, że stronę należy chronić nie tylko poprzez ustawienie mocnego hasła do Wordpressa. Panel serwera, FTP, baza danych – to wszystko są miejsca, przez które może nastąpić potencjalny atak. Dlatego tak bardzo dbamy, o zabezpieczanie się na wszystkich frontach.

Pełna responsywność

Pełna responsywność

W dzisiejszych czasach ten punkt nie powinien być nawet kwestią dyskusyjną. W wielu branżach notuje się większą liczbę odwiedzin strony na smartfonach i tabletach, niż na komputerach. Oczywiście testujemy nasze produkty na każdym rodzaju urządzeń i w każdych możliwych warunkach.

Dostępność statystyk

Dostępność statystyk

Skonfigurujemy za ciebie wszystkie potrzebne narzędzia, które pozwolą ci śledzić poczynania twojej strony – chociażby ilość odwiedziń, ich źródło, pora o jakiej miały miejsce, czas trwania i wiele innych.

Możliwość tworzenia własnych treści

Możliwość tworzenia własnych treści

To twoja strona, więc powinieneś mieć możliwość ingerencji w to, co się na niej znajduje. Dajemy ci zarówno możliwość edycji treści, jak i szansę na dodawanie własnych. Chcesz zamieszczać aktualności lub wpisy na firmowego bloga? A może wolisz publikować zdjęcia najnowszych realizacji twojej firmy? To żaden problem, przygotujemy wszystko tak, abyś mógł to robić, nie posiadając technicznej wiedzy.

Własne funkcjonalności

Własne funkcjonalności

Jesteśmy w stanie wyczarować niemalże wszystko – musisz tylko nam powiedzieć, co ci się marzy :) Unikalne i niestandardowe funkcjonalności, to nie problem. Mało tego – uwielbiamy klientów z bujną wyobraźnią oraz wysokimi oczekiwaniami. Wiemy, że oni docenią wysokiej klasy produkt oraz indywidualne, skrupulatne podejście.

Napisz do nas

Z chęcią usłyszymy co masz do powiedzenia. Wpadł ci do głowy nowy pomysł na stronę lub biznes? Wystąpił problem z obecną stroną? Potrzebujesz wizytówki lub reklamy? Poproś o niezobowiązującą wycenę! Napisz koniecznie!


TakTe artykuły warto przeczytać

Czym jest certyfikat SSL i czy możesz go mieć za darmo?

W dużym skrócie – certyfikat SSL zapewnia, że dane przesyłane w internecie pozostaną poufne. To krótkie zdanie powinno wyjaśnić Ci dlaczego […]

Czytaj dalej

10 zasad skutecznej komunikacji w internecie

Promowanie firmy w sieci jest zadaniem, którego nie można pozostawić bez odpowiedzialnej opieki. Podejmując się aktywności i komunikacji z klientem […]

Czytaj dalej

Czy każdy biznes trzeba promować online?

Żadnego biznesu nie trzeba promować online. Każda działalność może funkcjonować bez promocji w sieci, bez strony internetowej, bez wsparcia online. […]

Czytaj dalej